

| Parameter | Value |
|---|---|
| Power Rating | 3 W |
| Resistance | 39 Ω |
| Tolerance | 5 % |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 250 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Composition(Kit Type) | Cement |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Reel |
| Temperature Coefficient | -1500 ppm/°C to 300 ppm/°C |
Stock: 90
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08448
Ext.Price$0.08448
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08448 | $0.08448 |
| 10 | $0.07599 | $0.75990 |
| 50 | $0.06835 | $3.41750 |
| 100 | $0.05985 | $5.98500 |
| 500 | $0.05241 | $26.20500 |
| 1000 | $0.04589 | $45.89000 |
| 3000 | $0.04018 | $120.54000 |
