

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 220 kΩ |
| Power Rating | 333.333 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 680
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02496
Ext.Price$0.02496
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02496 | $0.02496 |
| 10 | $0.01248 | $0.12480 |
| 50 | $0.00960 | $0.48000 |
| 100 | $0.00863 | $0.86300 |
| 500 | $0.00776 | $3.88000 |
| 1000 | $0.00711 | $7.11000 |
| 3000 | $0.00652 | $19.56000 |
| 5000 | $0.00598 | $29.90000 |
| 10000 | $0.00569 | $56.90000 |
| 30000 | $0.00541 | $162.30000 |
| 50000 | $0.00515 | $257.50000 |
| 100000 | $0.00505 | $505.00000 |
