
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.1 mm |
| Termination | Foot Print |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Resistance | 200 kΩ |
| Power Rating | 150 mW |
| Composition(Kit Type) | |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
