
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 15 Ω |
| Power Rating | 3 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 80
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09341
Ext.Price$0.09341
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09341 | $0.09341 |
| 10 | $0.08363 | $0.83630 |
| 50 | $0.07488 | $3.74400 |
| 100 | $0.06163 | $6.16300 |
| 500 | $0.05073 | $25.36500 |
| 1000 | $0.04791 | $47.91000 |
| 3000 | $0.04525 | $135.75000 |
| 5000 | $0.04273 | $213.65000 |
