
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 33 Ω |
| Power Rating | 3 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 494
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09187
Ext.Price$0.09187
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09187 | $0.09187 |
| 10 | $0.08208 | $0.82080 |
| 50 | $0.07334 | $3.66700 |
| 100 | $0.06227 | $6.22700 |
| 500 | $0.05287 | $26.43500 |
| 1000 | $0.05006 | $50.06000 |
| 3000 | $0.04740 | $142.20000 |
| 5000 | $0.04488 | $224.40000 |
