
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 39 Ω |
| Power Rating | 3 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 192
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08582
Ext.Price$0.08582
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08582 | $0.08582 |
| 10 | $0.07611 | $0.76110 |
| 50 | $0.06749 | $3.37450 |
| 100 | $0.05924 | $5.92400 |
| 500 | $0.05199 | $25.99500 |
| 1000 | $0.04921 | $49.21000 |
| 3000 | $0.04658 | $139.74000 |
| 5000 | $0.04410 | $220.50000 |
