
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 150 Ω |
| Power Rating | 6 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 53
Distributors
pcbx
Unit Price$0.18864
Ext.Price$0.18864
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18864 | $0.18864 |
| 10 | $0.18671 | $1.86710 |
| 50 | $0.18480 | $9.24000 |
| 100 | $0.16593 | $16.59300 |
| 500 | $0.14899 | $74.49500 |
