
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 22 Ω |
| Power Rating | 8 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 99
Distributors
pcbx
Unit Price$0.45398
Ext.Price$0.45398
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45398 | $0.45398 |
| 10 | $0.36413 | $3.64130 |
| 25 | $0.32518 | $8.12950 |
| 50 | $0.29040 | $14.52000 |
| 100 | $0.24434 | $24.43400 |
| 300 | $0.23368 | $70.10400 |
| 500 | $0.22349 | $111.74500 |
| 1000 | $0.21001 | $210.01000 |
