
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 820 Ω |
| Power Rating | 8 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 10
Distributors
pcbx
Unit Price$0.44755
Ext.Price$0.44755
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44755 | $0.44755 |
| 10 | $0.35779 | $3.57790 |
| 50 | $0.27379 | $13.68950 |
| 100 | $0.22834 | $22.83400 |
| 500 | $0.20642 | $103.21000 |
| 1000 | $0.19322 | $193.22000 |
| 3000 | $0.19081 | $572.43000 |
