
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 39 Ω |
| Power Rating | 10 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 32
Distributors
pcbx
Unit Price$0.59654
Ext.Price$0.59654
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.59654 | $0.59654 |
| 10 | $0.48902 | $4.89020 |
| 25 | $0.43771 | $10.94275 |
| 50 | $0.39178 | $19.58900 |
| 100 | $0.34231 | $34.23100 |
| 300 | $0.32551 | $97.65300 |
| 500 | $0.30953 | $154.76500 |
| 1000 | $0.29323 | $293.23000 |
