

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Resistance | 3.3 kΩ |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Number of Pins | 10 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Number of Resistors | 8 |
| Circuit Type | Bussed |
| Tolerance | 5 % |
| Power Per Element | 63 mW |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
