GMC1206YAS-8R2048
Manufacturer:
IngHai
Mfr.Part #:
GMC1206YAS-8R2048
Datasheet:
Description:
Buzzers/Loudspeaker Through Hole 80 dB 2.048 kHz 12 mm x 6 mm
ParameterValue
Dimensions12 mm x 6 mm
PackagingTray
Current Rating60 mA
Voltage Rating12 V
Diameter12 mm
Max Operating Temperature60 °C
Frequency2.048 kHz
Min Operating Temperature-20 °C