GPD2310YB-24V3500
Manufacturer:
IngHai
Mfr.Part #:
GPD2310YB-24V3500
Datasheet:
Description:
Buzzers/Loudspeaker Through Hole 85 dB 3.5 kHz 23 mm x 10 mm
ParameterValue
Voltage Rating24 V
Max Operating Temperature70 °C
Frequency3.5 kHz
Min Operating Temperature-20 °C
RoHSCompliant
Sound Pressure Level85 dB
ToneBuzzer
TypeElectromagnetic
Diameter23 mm
Current Rating15 mA
PackagingTray
Dimensions23 mm x 10 mm