
| Parameter | Value |
|---|---|
| Dimensions | 42 mm x 18.8 mm |
| Packaging | Box |
| Current Rating | 50 mA |
| Voltage Rating | 12 V |
| Diameter | 42 mm |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Frequency | 3 kHz |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| RoHS | Compliant |
| Sound Pressure Level | 95 dB |
| Tone | Buzzer |
| Type | Piezoelectric |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
