
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 30 mm |
| Width | 20 mm |
| Height | 3.5 mm |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Magnet Material | Nd-Fe-B |
| Sound Pressure Level | 93 dB |
| Power Rating | 800 mW |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Shape | Oval |
| Self Resonant Frequency | 630 Hz |
| Impedance | 8 Ω |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
