
| Parameter | Value |
|---|---|
| Sound Pressure Level | 88 dB |
| Shape | Rectangular |
| Power Rating | 2 W |
| Length | 69.9 mm |
| Width | 31 mm |
| Height | 8.6 mm |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 4 Ω |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Magnet Material | Nd-Fe-B |
| Self Resonant Frequency | 450 Hz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
