

| Parameter | Value |
|---|---|
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 2 MΩ |
| Tolerance | 5 % |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Composition(Kit Type) | Metal Film |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Packaging | Ammo Pack |
Stock: 1617
Distributors
pcbx
Unit Price$0.15047
Ext.Price$0.15047
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15047 | $0.15047 |
| 10 | $0.09404 | $0.94040 |
| 50 | $0.07671 | $3.83550 |
| 100 | $0.06258 | $6.25800 |
| 500 | $0.05769 | $28.84500 |
| 1000 | $0.05318 | $53.18000 |
