| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 4.5 kHz |
| RoHS | Compliant |
| Sound Pressure Level | 85 dB |
| Tone | Buzzer |
| Type | Piezoelectric |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Voltage Rating | 12 V |
| Current Rating | 15 mA |
| Packaging | Tray |
| Dimensions | 14 mm x 7 mm |
| Diameter | 14 mm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
