| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Box |
| Frequency | 3.3 kHz |
| RoHS | Compliant |
| Sound Pressure Level | 95 dB |
| Tone | Buzzer |
| Type | Piezoelectric |
| Voltage Rating | 12 V |
| Current Rating | 5 mA |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Diameter | 30 mm |
| Dimensions | 30 mm x 15 mm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
