| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 66 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Composition(Kit Type) | Metal Foil |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.35 mm |
| Resistance | 0 Ω |
Stock: 4882
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02522
Ext.Price$0.02522
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02522 | $0.02522 |
| 10 | $0.01261 | $0.12610 |
| 50 | $0.00970 | $0.48500 |
| 100 | $0.00878 | $0.87800 |
| 500 | $0.00795 | $3.97500 |
| 1000 | $0.00726 | $7.26000 |
| 3000 | $0.00663 | $19.89000 |
| 5000 | $0.00605 | $30.25000 |
| 10000 | $0.00553 | $55.30000 |
| 30000 | $0.00505 | $151.50000 |
