

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 470 Ω |
| Power Rating | 200 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 3028
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02072
Ext.Price$0.02072
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02072 | $0.02072 |
| 10 | $0.01036 | $0.10360 |
| 50 | $0.00797 | $0.39850 |
| 100 | $0.00698 | $0.69800 |
| 500 | $0.00611 | $3.05500 |
| 1000 | $0.00552 | $5.52000 |
| 3000 | $0.00499 | $14.97000 |
| 5000 | $0.00451 | $22.55000 |
| 10000 | $0.00424 | $42.40000 |
| 30000 | $0.00399 | $119.70000 |
| 50000 | $0.00376 | $188.00000 |
