

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 4.3 kΩ |
| Power Rating | 200 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 927
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02132
Ext.Price$0.02132
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02132 | $0.02132 |
| 10 | $0.01066 | $0.10660 |
| 50 | $0.00820 | $0.41000 |
| 100 | $0.00631 | $0.63100 |
| 500 | $0.00564 | $2.82000 |
| 1000 | $0.00504 | $5.04000 |
| 3000 | $0.00466 | $13.98000 |
| 5000 | $0.00431 | $21.55000 |
| 10000 | $0.00392 | $39.20000 |
| 30000 | $0.00374 | $112.20000 |
| 50000 | $0.00356 | $178.00000 |
| 100000 | $0.00337 | $337.00000 |
