

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 12 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2719
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03770
Ext.Price$0.03770
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03770 | $0.03770 |
| 10 | $0.01885 | $0.18850 |
| 50 | $0.01450 | $0.72500 |
| 100 | $0.01283 | $1.28300 |
| 500 | $0.01135 | $5.67500 |
| 1000 | $0.01003 | $10.03000 |
| 3000 | $0.00887 | $26.61000 |
| 5000 | $0.00784 | $39.20000 |
| 10000 | $0.00734 | $73.40000 |
| 30000 | $0.00687 | $206.10000 |
| 50000 | $0.00644 | $322.00000 |
