

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 330 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01774
Ext.Price$0.01774
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01774 | $0.01774 |
| 10 | $0.00887 | $0.08870 |
| 50 | $0.00682 | $0.34100 |
| 100 | $0.00675 | $0.67500 |
| 500 | $0.00669 | $3.34500 |
| 1000 | $0.00641 | $6.41000 |
| 3000 | $0.00614 | $18.42000 |
| 5000 | $0.00588 | $29.40000 |
