

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 680 kΩ |
| Power Rating | 750 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1409
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06336
Ext.Price$0.06336
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06336 | $0.06336 |
| 10 | $0.03168 | $0.31680 |
| 50 | $0.02924 | $1.46200 |
| 100 | $0.02699 | $2.69900 |
| 500 | $0.02491 | $12.45500 |
| 1000 | $0.02299 | $22.99000 |
| 3000 | $0.02122 | $63.66000 |
| 5000 | $0.01960 | $98.00000 |
| 10000 | $0.01764 | $176.40000 |
