

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 330 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2287
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02722
Ext.Price$0.02722
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02722 | $0.02722 |
| 10 | $0.01361 | $0.13610 |
| 50 | $0.01047 | $0.52350 |
| 100 | $0.00805 | $0.80500 |
| 500 | $0.00729 | $3.64500 |
| 1000 | $0.00660 | $6.60000 |
| 3000 | $0.00612 | $18.36000 |
| 5000 | $0.00568 | $28.40000 |
| 10000 | $0.00519 | $51.90000 |
| 30000 | $0.00497 | $149.10000 |
| 50000 | $0.00475 | $237.50000 |
| 100000 | $0.00455 | $455.00000 |
