

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 910 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 37
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04148
Ext.Price$0.04148
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04148 | $0.04148 |
| 10 | $0.02074 | $0.20740 |
| 50 | $0.01860 | $0.93000 |
| 100 | $0.01668 | $1.66800 |
| 500 | $0.01496 | $7.48000 |
| 1000 | $0.01341 | $13.41000 |
| 3000 | $0.01202 | $36.06000 |
| 5000 | $0.01078 | $53.90000 |
| 10000 | $0.00951 | $95.10000 |
