
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 15 mΩ |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Metal Alloy |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 436
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11261
Ext.Price$0.11261
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11261 | $0.11261 |
| 10 | $0.10075 | $1.00750 |
| 50 | $0.09014 | $4.50700 |
| 100 | $0.08011 | $8.01100 |
| 500 | $0.07120 | $35.60000 |
| 1000 | $0.05948 | $59.48000 |
| 3000 | $0.04969 | $149.07000 |
