
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 180 mΩ |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Sampling Resistor |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 10
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13430
Ext.Price$0.13430
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13430 | $0.13430 |
| 10 | $0.10426 | $1.04260 |
| 50 | $0.08904 | $4.45200 |
| 100 | $0.07605 | $7.60500 |
| 500 | $0.06887 | $34.43500 |
| 1000 | $0.06451 | $64.51000 |
