
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 50 mΩ |
| Power Rating | 2 W |
| Composition(Kit Type) | Sampling Resistor |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 3924
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08448
Ext.Price$0.08448
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08448 | $0.08448 |
| 10 | $0.07551 | $0.75510 |
| 50 | $0.06749 | $3.37450 |
| 100 | $0.05995 | $5.99500 |
| 500 | $0.05325 | $26.62500 |
| 1000 | $0.04575 | $45.75000 |
| 3000 | $0.03930 | $117.90000 |
