
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 1 mΩ |
| Power Rating | 4 W |
| Composition(Kit Type) | Sampling Resistor |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 59
Distributors
pcbx
Unit Price$0.34502
Ext.Price$0.34502
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.34502 | $0.34502 |
| 10 | $0.30497 | $3.04970 |
| 50 | $0.26957 | $13.47850 |
| 100 | $0.24365 | $24.36500 |
| 500 | $0.22022 | $110.11000 |
| 1000 | $0.19904 | $199.04000 |
| 3000 | $0.18491 | $554.73000 |
| 5000 | $0.17179 | $858.95000 |
