
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 2 mΩ |
| Power Rating | 4 W |
| Composition(Kit Type) | Sampling Resistor |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 80
Distributors
pcbx
Unit Price$0.36499
Ext.Price$0.36499
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36499 | $0.36499 |
| 10 | $0.32497 | $3.24970 |
| 50 | $0.28934 | $14.46700 |
| 100 | $0.26303 | $26.30300 |
| 500 | $0.23912 | $119.56000 |
| 1000 | $0.21738 | $217.38000 |
| 3000 | $0.20335 | $610.05000 |
| 5000 | $0.19022 | $951.10000 |
