
| Parameter | Value |
|---|---|
| Composition(Kit Type) | Sampling Resistor |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 4 W |
| RoHS | Compliant |
| Resistance | 4 mΩ |
Stock: 15
Distributors
pcbx
Unit Price$0.35549
Ext.Price$0.35549
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.35549 | $0.35549 |
| 10 | $0.31804 | $3.18040 |
| 50 | $0.28454 | $14.22700 |
| 100 | $0.26050 | $26.05000 |
| 500 | $0.23849 | $119.24500 |
| 1000 | $0.21835 | $218.35000 |
| 3000 | $0.20526 | $615.78000 |
| 5000 | $0.19296 | $964.80000 |
