
| Parameter | Value |
|---|---|
| Composition(Kit Type) | Sampling Resistor |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 4 W |
| RoHS | Compliant |
| Resistance | 5 mΩ |
Stock: 241
Distributors
pcbx
Unit Price$0.38880
Ext.Price$0.38880
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38880 | $0.38880 |
| 10 | $0.35069 | $3.50690 |
| 50 | $0.31632 | $15.81600 |
| 100 | $0.26790 | $26.79000 |
| 500 | $0.22689 | $113.44500 |
| 1000 | $0.19216 | $192.16000 |
| 3000 | $0.17855 | $535.65000 |
| 5000 | $0.16591 | $829.55000 |
