
| Parameter | Value |
|---|---|
| Composition(Kit Type) | Metal Alloy |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 4 W |
| RoHS | Compliant |
| Height - Seated (Max) | 1.24 mm |
| Resistance | 20 mΩ |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.34723
Ext.Price$0.34723
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.34723 | $0.34723 |
| 10 | $0.31059 | $3.10590 |
| 50 | $0.27782 | $13.89100 |
| 100 | $0.25439 | $25.43900 |
| 500 | $0.23294 | $116.47000 |
| 1000 | $0.21330 | $213.30000 |
| 3000 | $0.20049 | $601.47000 |
| 5000 | $0.18845 | $942.25000 |
