
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 2 % |
| Diameter | |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Resistance | 10 kΩ |
| Power Rating | 3.5 W |
| Packaging | Bulk |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| Max Current Rating | |
| Hold Current | |
| Trip Current | |
| B Value at 25/50 | 3590 K |
| Resistance at 25 ℃ | 10 kΩ |
Stock: 117
Distributors
pcbx
Unit Price$0.81332
Ext.Price$0.81332
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.81332 | $0.81332 |
| 10 | $0.68266 | $6.82660 |
| 25 | $0.64046 | $16.01150 |
| 50 | $0.61180 | $30.59000 |
| 100 | $0.58559 | $58.55900 |
| 300 | $0.55862 | $167.58600 |
| 500 | $0.53289 | $266.44500 |
| 1000 | $0.51329 | $513.29000 |
| 3000 | $0.49316 | $1479.48000 |
| 5000 | $0.47382 | $2369.10000 |
