

| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Tolerance | 1 % |
| Length | 6.2992 mm |
| Termination | Axial |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 130 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Metal Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Bulk |
| Voltage Rating | 250 V |
| RoHS | Compliant |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 4202
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04194
Ext.Price$0.04194
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04194 | $0.04194 |
| 10 | $0.02097 | $0.20970 |
| 50 | $0.01613 | $0.80650 |
| 100 | $0.01442 | $1.44200 |
| 500 | $0.01290 | $6.45000 |
| 1000 | $0.01181 | $11.81000 |
| 3000 | $0.01081 | $32.43000 |
| 5000 | $0.00990 | $49.50000 |
| 10000 | $0.00941 | $94.10000 |
| 30000 | $0.00895 | $268.50000 |
| 50000 | $0.00851 | $425.50000 |
