

| Parameter | Value |
|---|---|
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 649 Ω |
| Tolerance | 1 % |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Composition(Kit Type) | Metal Film |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
Stock: 5531
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04144
Ext.Price$0.04144
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04144 | $0.04144 |
| 10 | $0.02072 | $0.20720 |
| 50 | $0.01594 | $0.79700 |
| 100 | $0.01423 | $1.42300 |
| 500 | $0.01271 | $6.35500 |
| 1000 | $0.01162 | $11.62000 |
| 3000 | $0.01062 | $31.86000 |
| 5000 | $0.00970 | $48.50000 |
| 10000 | $0.00922 | $92.20000 |
| 30000 | $0.00876 | $262.80000 |
| 50000 | $0.00832 | $416.00000 |
