

| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Resistance | 13 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Composition(Kit Type) | Metal Film |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Ammo Pack |
Stock: 124
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02772
Ext.Price$0.02772
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02772 | $0.02772 |
| 10 | $0.01386 | $0.13860 |
| 50 | $0.01066 | $0.53300 |
| 100 | $0.00943 | $0.94300 |
| 500 | $0.00834 | $4.17000 |
| 1000 | $0.00758 | $7.58000 |
| 3000 | $0.00689 | $20.67000 |
| 5000 | $0.00627 | $31.35000 |
| 10000 | $0.00591 | $59.10000 |
| 30000 | $0.00557 | $167.10000 |
| 50000 | $0.00525 | $262.50000 |
