| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Termination | Wire |
| Diameter | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 100 kΩ |
| Power Rating | 7.5 mW |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Lead Diameter | 300 µm |
| Current Rating | 40 µA |
| Max Current Rating | |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Power Dissipation | |
| Hold Current | |
| Trip Current | |
| Resistance at 25 ℃ | 100 kΩ |
| B Value at 25/50 | 4250 K |
| B Value at 25/85 | 4311 K |
| B Value at 25/100 | 4334 K |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
