
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Length | 5 mm |
| Width | 4 mm |
| Termination | Radial |
| Diameter | |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 10 kΩ |
| Power Rating | 7.5 mW |
| Height | 2 mm |
| Packaging | Bulk |
| Depth | 2 mm |
| RoHS | Compliant |
| Lead Diameter | 400 µm |
| Lead Pitch | 2.5 mm |
| Max Current Rating | 120 µA |
| Hold Current | |
| Trip Current | |
| Schedule B | 8533400080 |
| Resistance at 25 ℃ | 10 kΩ |
| B Value at 25/50 | 3380 K |
| B Value at 25/85 | 3434 K |
| B Value at 25/100 | 3455 K |
Stock: 2457
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19407
Ext.Price$0.19407
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19407 | $0.19407 |
| 10 | $0.17868 | $1.78680 |
| 50 | $0.15288 | $7.64400 |
| 100 | $0.13080 | $13.08000 |
| 500 | $0.12311 | $61.55500 |
| 1000 | $0.12054 | $120.54000 |
| 3000 | $0.11751 | $352.53000 |
| 5000 | $0.11456 | $572.80000 |
| 10000 | $0.11370 | $1137.00000 |
