

| Parameter | Value |
|---|---|
| Power Rating | 1 W |
| Tolerance | 5 % |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Composition(Kit Type) | Metal Film |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Fusible, Safety |
| Packaging | Reel |
| Resistance | 22 Ω |
Stock: 4017
Distributors
pcbx
Unit Price$0.16244
Ext.Price$0.16244
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16244 | $0.16244 |
| 10 | $0.10430 | $1.04300 |
| 50 | $0.08515 | $4.25750 |
| 100 | $0.06951 | $6.95100 |
| 500 | $0.05386 | $26.93000 |
| 1000 | $0.04257 | $42.57000 |
| 3000 | $0.04162 | $124.86000 |
| 5000 | $0.04069 | $203.45000 |
| 10000 | $0.03694 | $369.40000 |
