

| Parameter | Value |
|---|---|
| Power Rating | 1 W |
| Tolerance | 5 % |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Composition(Kit Type) | Metal Film |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Fusible, Safety |
| Packaging | Reel |
| Resistance | 39 Ω |
Stock: 980
Distributors
pcbx
Unit Price$0.20006
Ext.Price$0.20006
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20006 | $0.20006 |
| 10 | $0.12567 | $1.25670 |
| 50 | $0.09996 | $4.99800 |
| 100 | $0.07951 | $7.95100 |
| 500 | $0.05634 | $28.17000 |
| 1000 | $0.04446 | $44.46000 |
| 3000 | $0.04154 | $124.62000 |
| 5000 | $0.03881 | $194.05000 |
| 10000 | $0.03634 | $363.40000 |
