

| Parameter | Value |
|---|---|
| Power Rating | 2 W |
| Resistance | 5 GΩ |
| Tolerance | 5 % |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Composition(Kit Type) | Metal Film |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety |
| Packaging | Reel |
Stock: 1310
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21886
Ext.Price$0.21886
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21886 | $0.21886 |
| 10 | $0.13936 | $1.39360 |
| 50 | $0.11396 | $5.69800 |
| 100 | $0.09319 | $9.31900 |
| 500 | $0.07130 | $35.65000 |
| 1000 | $0.04565 | $45.65000 |
| 3000 | $0.04342 | $130.26000 |
| 5000 | $0.04129 | $206.45000 |
| 10000 | $0.04001 | $400.10000 |
