| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Radial |
| Diameter | |
| Max Operating Temperature | 120 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Height | 13.7 mm |
| Packaging | Bulk |
| Voltage Rating | 16 V |
| RoHS | Compliant |
| Max Current Rating | |
| Hold Current | |
| Trip Current | |
| Schedule B | 8533400080 |
| Resistance at 25 ℃ | 330 Ω |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
