| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Radial |
| Diameter | |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Resistance | 470 Ω |
| Height | 13.7 mm |
| Packaging | Bulk |
| Voltage Rating | 16 V |
| RoHS | Compliant |
| Max Current Rating | |
| Hold Current | |
| Trip Current | |
| Resistance at 25 ℃ | 330 Ω |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
