

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 30 kΩ |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 4397
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11453
Ext.Price$0.11453
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11453 | $0.11453 |
| 10 | $0.10290 | $1.02900 |
| 50 | $0.09245 | $4.62250 |
| 100 | $0.08266 | $8.26600 |
| 500 | $0.07391 | $36.95500 |
| 1000 | $0.06724 | $67.24000 |
| 3000 | $0.06118 | $183.54000 |
| 5000 | $0.05566 | $278.30000 |
