

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 910 Ω |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2660
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10541
Ext.Price$0.10541
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10541 | $0.10541 |
| 10 | $0.09383 | $0.93830 |
| 50 | $0.08352 | $4.17600 |
| 100 | $0.07362 | $7.36200 |
| 500 | $0.06489 | $32.44500 |
| 1000 | $0.06155 | $61.55000 |
| 3000 | $0.05838 | $175.14000 |
| 5000 | $0.05537 | $276.85000 |
