

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 100 Ω |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 10 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1996
Distributors
pcbx
Unit Price$0.18048
Ext.Price$0.18048
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18048 | $0.18048 |
| 10 | $0.16249 | $1.62490 |
| 50 | $0.14630 | $7.31500 |
| 100 | $0.12946 | $12.94600 |
| 500 | $0.11456 | $57.28000 |
| 1000 | $0.10417 | $104.17000 |
| 3000 | $0.09472 | $284.16000 |
| 5000 | $0.08614 | $430.70000 |
