

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 15 kΩ |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2698
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13594
Ext.Price$0.13594
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13594 | $0.13594 |
| 10 | $0.12117 | $1.21170 |
| 50 | $0.10800 | $5.40000 |
| 100 | $0.09552 | $9.55200 |
| 500 | $0.08449 | $42.24500 |
| 1000 | $0.07852 | $78.52000 |
| 3000 | $0.07297 | $218.91000 |
| 5000 | $0.06782 | $339.10000 |
